Jak wybrać odpowiednie tabletki na siwe włosy?

tabletki na siwe włosy

Siwienie włosów powoduje zmianę ich pigmentu z naturalnego koloru na siwy. Proces ten wywołuje skrajne emocje u osób, których dotyczy. W sposób fizjologiczny siwe włosy pojawiają się u mężczyzn po 30 roku życia, a u kobiet po 40 roku życia. Siwienie może też w wyniku innych czynników – wystąpić u osób młodych, a nawet dzieci. Jest to proces, którego nie można uniknąć, ani całkowicie zwalczyć. Są jednak metody i preparaty, które pomagają opóźnić siwienie włosów lub mu przeciwdziałają. Wśród licznych specyfików na rynku takie działanie wykazują leki na siwienie. Dowiedz się jakie tabletki na siwe włosy wybrać?

Wybór dobrych tabletek na siwe włosy to wbrew pozorom nie jest taka prosta sprawa

Włosy tracą swój naturalny pigment w wyniku siwienia. Proces ten związany jest ze starzeniem się organizmu. Melanocyty – komórki odpowiedzialne za produkcję barwnika – melaniny, zaczynają działać mniej sprawnie. Ilość wytwarzanego pigmentu jest znacznie ograniczona. Nie ma produktu, który całkowicie powstrzymałby siwienie włosów. Jest to naturalny proces, który dotyczy każdego. Można jednak opóźnić zmianę barwy włosów na siwą lub przeciwdziałać jej skutkom. W tym celu można wybrać produkt z rankingu, który przygotowaliśmy na bazie ankiety przeprowadzonej wśród naszych czytelników.

Dostępnych jest wiele produktów, które pomagają uporać się z problemem siwych włosów. Niektóre z nich dają natychmiastowy efekt, ale muszą być regularnie powtarzane, inne – działają długofalowo i wymagają zaangażowania w kurację – efekty są widoczne po kilku tygodniach. Tabletki przeciw siwieniu dostarczają potrzebnych substancji i minerałów, które przeciwdziałają zmianie pigmentu włosów i pobudzają produkcję melaniny.

Co powinny zawierać tabletki przeciw siwieniu? Witaminę B!

Niedobór tej witaminy powoduje przyspieszenie procesu siwienia włosów. Powszechnie, tempo życia i ilość codziennych obowiązków, często skutkują odżywianiem się na mieście w barach typu „fast food”. Produkty, które oferują restauracje szybkiej obsługi, są ubogie w witaminy i minerały, które są niezbędne dla organizmu. Witamina B działa wzmacniająco na włosy, a ponadto ma wpływ na utrzymanie ich naturalnego koloru. Poza produktami spożywczymi, do których należą: zielone warzywa, orzechy, owoce i pieczywo pełnoziarniste, występuje ona w postaci suplementu diety – kapsułek.

Detoksykujące tabletki przeciw siwieniu włosów

Przeciw siwieniu włosów działają tabletki detoksykujące. Ich oczyszczające działanie spowalnia proces siwienia i pobudza przemianę materii. Dzięki temu, że komórki funkcjonują wydajniej – produkowana jest większa ilość melaniny i włosy dłużej zachowują swój naturalny kolor.

Warto zwrócić uwagę na tabletki z melaniną na siwe włosy

Skutecznym lekiem przeciwdziałającym siwieniu są tabletki z melaniną. Siwienie następuje na skutek produkcji ograniczonej ilości barwnika. Niedobór pigmentu powoduje zmianę koloru włosów z naturalnego na siwy. Tabletki z melaniną regulują stan barwnika w organizmie.

GRAY PROTECT – tabletki na siwe włosy, które robią różnicę

Proces siwienia włosów dzięki kuracji z zastosowaniem leków może być mniej kłopotliwy. Na rynku dostępnych jest mnóstwo propozycji tabletek, które gwarantują szybkie i skuteczne efekty. Przed zakupem produktu warto zapoznać się z opiniami osób, które je zażywały, aby upewnić się, czy informacja lub obietnica z etykiety, faktycznie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Skuteczne i bezpieczne kapsułki GRAY PROTECT rekomendują eksperci i ci, którzy zaufali produktowi. Tabletki zatrzymują proces siwienia, przeciwdziałając przyczynom, które go wywołują. Te kapsułki na siwienie zapewniają pełną regenerację – włosy znów odzyskują zdrowy i naturalny wygląd. Ponadto tabletki przywracają naturalny pigment, dzięki czemu włosy znów stają się wyraźne. W wielu przypadkach przedwczesne siwienie włosów wynika z przeżywania dużej ilości stresu na co dzień. Liczne obowiązki w pracy, problemy w domu, wpływają niekorzystnie na organizm, w tym powodują znaczne osłabienie pracy melanocytów i produkcję mniejszej ilości melaniny.

GRAY PROTECT to doskonałe tabletki przeciw siwieniu! Producent nie tylko składa obietnicę, ale również ją spełnia! Tabletki przywracają włosom kolor, zdrowie i blask. Pierwsze efekty były widoczne zaledwie po tygodniu regularnego przyjmowania kapsułek. Dzisiaj – po 3 miesiącach kuracji czuję się wspaniale i młodo. Moje włosy odzyskały naturalny kolor, a ja – doskonałe samopoczucie. GRAY PROTECT polecam wszystkim, bo jest to produkt skuteczny, który zapewnia wspaniałe rezultaty. Po licznych nieudanych próbach walki z siwizną uważam, że kapsułki GRAY PROTECT to najlepsze tabletki na włosy.

Mariusz, 45 lat

Tabletki przeciw siwieniu GRAY PROTECT zapewniają odpowiednią suplementację naszego organizmu, wspomagając jego funkcjonowanie.

Produkt uzupełnia go o niezbędne substancje, wspomagając proces tworzenia struktury włosów. Mikroelementy oraz witaminy, które dostarczają kapsułki – pobudzają pigmentację. GRAY PROTECT poprawia aktywność katalazy w organizmie, wpływając na wydzielanie melaniny. Dzięki temu włosy są zdrowe i pełne blasku. Te, uznane przez wielu za najlepszego tabletki na siwienie kapsułki, wspomagają wydzielanie enzymów MSR A oraz B, które przeciwdziałają siwieniu włosów.

9 Odpowiedzi do Jak wybrać odpowiednie tabletki na siwe włosy?

 1. Robert pisze:

  Nie wiem już co robić, włosy zaczęły mi siwieć bardzo wcześnie bo już po skończeniu 28 lat. Próbowałem różnych ziół i suplementów ale sytuacja jest coraz gorsza i nic mi nie pomaga

 2. dawid pisze:

  Ja odżywiam się zdrowo, uprawiam sport a i tak siwieje. To chyba kwestia genów, nie wiem czy można to zatrzymać

  • Grzeg pisze:

   A próbowałeś stosować jakieś preparaty przeciw siwieniu? Na pewno nie zaszkodzą a mogą pomóc. Osobiście polecam Grey Protect, jest bardzo skuteczny

   • Marcin pisze:

    Od jak dawna stosujesz Grey Protect?

    • Grzeg pisze:

     W tamtym czasie byłem po trzymiesięcznej kuracji. Zrobiłem sobie teraz przerwę ok 2 tygodniową, bo byłem za granicą, a tabletki mi się skończyły…

     • Michał pisze:

      jak tam kuracja po Grey protect? ja stosuje od 2 tygodni i nie widzę różnicy w kolorze starych włosów , spróbuję jeszcze jednej sesji na 1.5 miesiąca a potem jak nie będzie poprawy to będę musiał się oswoić, jest to drogi produkt i szkoda pieniędzy skoro nie będzie efektu.mam 32 lata więc chciałem się nacieszyć jeszcze swoim naturalnym kolorem. daj znać jak efekt u ciebie

     • B1991 pisze:

      Niesłychanie skuteczny, tak wynika z opisu. A jednak mam opory, bo w przeszłości sparzyłem się na tego typu specyfikach. No więc ryzyk fizyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiem + dwa =