Archiwum kategorii: Suplementy i środki

Odsiwiacz dla mężczyzn i kobiet do włosów i brody – ranking i opinie

Odsiwiacz dla mężczyzn i kobiet - ranking i opinie

W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy znajdujemy swojego pierwszego siwego włosa. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn i nie jesteśmy w stanie uciec przed tym problemem. Siwienie włosów to proces naturalny i niestety nieodwracalny. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które mają służyć jako odsiwiacz do włosów. W pierwszej części artykułu zajmiemy się odsiwiaczami dla mężczyzn, zaś druga połowa będzie poświęcona odsiwiaczom dla kobiet.

Dobry preparat czy lek na siwienie włosów? Co na siwienie włosów wybrać?

leki na siwienie włosów

Siwienie włosów to proces nieodwracalny, który zachodzi na skutek starzenia się organizmu i nie tylko. Podobnie jak inne komórki, również melanocyty zaczynają pracować wolniej, produkując mniejszą ilość melaniny. Niedobór barwnika powoduje, że włosy tracą swój naturalny odcień i stają się siwe. Jest wiele możliwości przeciwdziałania siwym włosom – od naturalnych zabiegów pielęgnacyjnych po kuracje lecznicze. Dowiedz się, jakie są preparaty na siwe włosy wybrać, aby spowolnić proces siwienia włosów? Co na siwienie włosów jest polecane?

Jak wybrać odpowiednie tabletki na siwe włosy?

tabletki na siwe włosy

Siwienie włosów powoduje zmianę ich pigmentu z naturalnego koloru na siwy. Proces ten wywołuje skrajne emocje u osób, których dotyczy. W sposób fizjologiczny siwe włosy pojawiają się u mężczyzn po 30 roku życia, a u kobiet po 40 roku życia. Siwienie może też w wyniku innych czynników – wystąpić u osób młodych, a nawet dzieci. Jest to proces, którego nie można uniknąć, ani całkowicie zwalczyć. Są jednak metody i preparaty, które pomagają opóźnić siwienie włosów lub mu przeciwdziałają. Wśród licznych specyfików na rynku takie działanie wykazują leki na siwienie. Dowiedz się jakie tabletki na siwe włosy wybrać?

Jaki szampon na siwe włosy dla mężczyzn się sprawdzi? Szampony na siwienie

szampon na siwe włosy dla mężczyzn

Siwienie włosów to proces, który dotyka kobiet i mężczyzn. Może wystąpić w sposób fizjologicznie uwarunkowany w okresie starości lub w wyniku chorób i innych czynników – w młodym wieku. Większy dyskomfort odczuwają na skutek siwienia włosów mężczyźni – czują się bezsilni wobec zmiany koloru włosów. Jest jednak inne rozwiązanie – preparat na siwe włosy dla mężczyzn! Nie dają natychmiastowego efektu, ale ich regularne stosowanie pomaga zniwelować siwiznę – szampon dla mężczyzn na siwe włosy, dowiedz się, jaki wybrać?

Melanina w tabletkach na siwienie włosów

Melanina to naturalnie występujący w ciele pigment, który odpowiedzialny jest między innymi za kolor skóry oraz włosów, a także chroni je przed wpływem promieniowania UV, które może być szkodliwe. Dowiedz się, jakie funkcje pełni melanina i jaki jest jej związek melaniny i siwienia, a także czy melanina w tabletkach ma tak dobre opinie jedynie ze względu na reklamy czy jednak faktyczne działanie.